Start 1954 Gniezno ponownie wygrywa a Stella Gniezno zaliczyła kolejną wpadkę

2012-10-08

W miniony weekend 6 i 7 października dwa zespoły z grodu Lecha – Start 1954 Gniezno oraz Stella Gniezno, rozegrały kolejne swoje spotkania mistrzowskie na własnym trenie w ramach Mistrzostw Polski Mężczyzn I ligi w hokeju na trawie w trwającym sezonie 2012/2013.

Niewątpliwie z kolejnych wywalczonych punktów a co za tym zwycięstwa powinni być laskarze Startu 1954 Gniezno, którzy w sobotę 6 października pokonali zdecydowanie zespół MKS Siemianowiczanka w stosunku 7:1  prowadząc do przerwy 2-1. Bramki dla Startu 1954 Gniezno w tym meczu zdobywali: Mariusz Gromadzki x2(8kr,56kr), Michał Poltaszewski  1(12), Marcin Grotowski 1(40), Piotr Mikuła 2(61,67), Paweł Tubacki 1(66kr). Dla pokonanych honorowe trawienia zapisał na swoim koncie Łukasz Orzeł 1(9kr).

Podobnie jak w ubiegłym tygodniu mniej szczęścia od laskarzy Startu 1954 Gniezno mieli hokeiści Stelli Gniezno. Podopieczni Rafała Grotowskiego w niedzielę 7 października na własnym boisku GOSiR przy ulicy Paczkowskiego w Gnieźnie podejmowali zespół Poloni Środa Wlkp. Spotkanie zakończyło się porażką Stelli Gniezno, która uległa swoim przeciwnikom w stosunku 4:2 przegrywając do przerwy 2:1. Bramki dla Stelli Gniezno zdobyli: Hubert Grotowski 1(17) i  Dawid Naszko 1(42). Dla Poloni bramki zdobyli: Mateusz  Kubiak 1(10kr), Jakub Krysztofiuk 1(25), Tomasz Banaszak 1(55), Szymon Jung 1(70kr).