Start Gniezno, Policja, Urząd Miasta, Starostwo i Gmina grali w piłkę

2009-12-12

W sobotę, 12 grudnia, w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 12 w Gnieźnie na oś. Kazimierza Wielkiego zakończył się II Zimowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Gnieźnieńskiego. Tryumfatorem turnieju, tak jak i w ubiegłorocznych rozgrywkach, została drużyna Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Ekipy z 2, 3 i 4 miejsca obowiązywała tzw. mała tabela, w której dokładnie zliczono małe punkty, czyli różnicę zdobytych i straconych goli, które miały ukształtować dalszą część tabeli.

W turnieju zagrali:

1.Towarzystwo Żużlowe „Start” Gniezno
2. Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie
3. Urząd Miejski Gniezno
4. Urząd Gminy Gniezno
5. Starostwo Powiatowe Gniezno

Po wielogodzinnych zmaganiach systemem każdy z każdym, mecze wyglądały następująco:
Komenda Powiatowa Policji    -    Starostwo Powiatowe 7:1

Najlepszym strzelcem, który zdobył dziewięć bramek został Radosław  Przybyłowicz.

Tabela końcowa turnieju

1. Komenda Powiatowa Policji

2. Starostwo Powiatowe

3. Urząd Miejski

4. Urząd Gminy

5. TŻ Start Gniezno

Puchary wręczał jeden z zawodników drużyny Starostwa Powiatowego – Starosta Gnieźnieński Krzysztof Ostrowski.

Cztery 10 minutowe fragmenty z meczy - kliknij na baner!