Stella-Niechan Gniezno przegrywa w Polkowicach

2010-10-10

Nadal bez zdobyczy punktowej w rozgrywkach ekstraklasy kobiet w tenisie stołowym w trwającym sezonie 2010/2011 są zawodniczki Stelli-Niechan Gniezno. Podopieczne Tadeusza Nowaka tym razem czwartej porażki doznały w meczu wyjazdowym w Polkowicach. Gnieźnianki uległy gładko w sobotę 9 października miejscowej ekipie MKSTS w stosunku 3:0.

Po kolejnej porażce tenisistek stołowych Stelli-Niecan Gniezno, zajmują na tą chwilę ostatnią pozycję w tabeli ligowej z zerowym dorobkiem punktowym przy jednym wygranym secie a straconych 12-tu.

Teraz w rozgrywkach ekstraklasy kobiet w tenisie stołowym nastąpi przerwa. Dopiero podopieczne Tadeusza Nowaka do gry o punkty ligowe powrócą 30 października, kiedy to podejmować będą we własnej hali II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie wicelidera tabeli SKTS Sochaczew.