Strefowe Eliminacje do Mistrzostw Polski w Karate Tradycyjnym

2011-03-03

W minioną sobotę 26.02.2011 r. w Pile odbyły się Strefowe Eliminacje do Mistrzostw Polski w Karate Tradycyjnym. Na starcie oprócz zawodników i zawodniczek ze Sławna, Złotowa, Krajenki, Skórki, Poznania, Wrześni, Koszalina, Szczecina i Piły stanęli również zawodnicy Akademii Karate Tradycyjnego SAMURAJ Gniezno.
Gnieźnianie do Piły przyjechali w bardzo dużym gronie. W skład naszej reprezentacji wchodzili: Julia Zbierska, Agata Bloch, Natalia Szuba, Klaudia Piórek, Joanna Piórek, Aleksandra Politowicz, Jakub Zbierski, Eryk Majchrzak, Mateusz Franc, Paweł Pawłowski, Marcin Biniecki, Mikołaj Smoczyński, Oskar Jaroszyński, Dominik Krakowski, Wojciech Franek, Albert Chudy, Krystian Brzóstowicz, Mateusz Błażykowski, Mateusz Klej i Mikołaj Majchrzak.

Z Pilskich eliminacji Gnieźnianie przywieźli 8 medali:
- w kata chłopców 9-10 lat II miejsce i srebrny medal zdobył Albert Chudy,
- w kata chłopców 11-12 lat od 5 kyu I miejsce i złoty medal zdobył Wojciech Franek,
- w kata dziewcząt 13-15 lat całe podium zajęły zawodniczki gnieźnieńskiego SAMURAJA i tak

I miejsce i złoty medal zdobyła Klaudia Piórek, II miejsce i srebrny medal zdobyła     Aleksandra Politowicz, III miejsce i brązowy medal zdobyła Joanna Piórek,

- w konkurencji ko-go kumite dziewcząt 13-15 lat I miejsce i złoty medal zdobyła Klaudia Piórek a     III miejsce i brązowy medal zdobyła Joanna Piórek,

- w konkurencji senior kata I miejsce i złoty medal zdobył Mikołaj Majchrzak.

Serdecznie gratulujemy.
Podziękowania dla senseia Andrzeja Zarzecznego, senseia Andrzeja Lewandowskiego i senseia Tomasza Majchrzka za przygotowanie do zawodów.