Sukces Jakuba Różaka w Gdańsku

2010-10-17

Duży sukces odniósł młody 12 letni tenisista stołowy Stelli Niechan Gniezno – Jakub Różak. Podczas rozgrywanych finałów I Ogólnopolskiego Turnieju Młodzików w Gdańsku zajął wysokie piąte miejsce wśród startujących 40-stu najlepszych w tej kategorii w Polsce.   Najpierw w sobotę po dwóch zwycięstwach i dwóch porażkach awansował do strefy finałowej 16-stki.
W niedzielę pokonał po zaciętym pojedynku o awans do 1/8 Damiana Węderlicha z Elektryka Toruń 3:2, a o awans do ćwierćfinału przegrał z faworytem całego turnieju Aleksandrem Wereckim z „Returnu” Piaseczno 0:3. Był to niewątpliwie bardzo udany turniej młodego utalentowanego Jakuba , który doda jeszcze  większej pewności siebie.
Czekamy teraz na dalsze dobre starty pozostałych zawodników sekcji Stelli Niechan Gniezno.