Szkoła Podstawowa z Niechanowa w Finale Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja - Foto relacja

2013-04-30

W dniu 25 kwietnia w hali sportowej ZSP Koźmin Wlkp. rozegrane zostały Półfinały Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja chłopców w ramach XIV Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2012/2013.

Do zawodów w wyniku wcześniejszych rozgrywek zakwalifikowały się następujące szkoły:

4. SP nr 3 Konin

Najlepszym bramkarzem został Jakub Grzywnowicz z SP Niechanowo a najlepszym strzelcem został Jakub Marciniak SP nr 20 Poznań otrzymali pamiątkowe koszulki ufundowane przez Gazetę Krotoszyńską.

Awans do Finału Mistrzostw Wielkopolski wywalczyły Szkoły Podstawowe z Niechanowa i Koźmina Wielkopolskeigo.

Pamiątkowe puchary i medale wręczył Burmistrz Koźmina Wlkp. i Dyrektor GOS w Koźminie Wlkp.