Szkoła Tenisa TP znów na turniejach!

2013-02-11

W miniony weekend (8-9.02) mali zawodnicy Szkoły TP wypadli znakomicie w turnieju z cyklu Tasmak  cup  w Poznaniu. Turniej zaliczany do nowego programu ITF Tenis10 wspieranego w Polsce przez siostry Radwańskie.

Maciej Denisiuk zajął 4 miejsce w kategorii czerwonej (kategoria do lat 8) a Kacper Ostrowski   4 miejsce w grupie pomarańczowej (kategoria do lat 9 )  . Obydwoje zostali pokonani w grupie finałowej.

Startowała również Nicole Puchalska , która niestety nie weszła do grupy finałowej po przegraniu 3 meczy , wygrała 2 . Na pocieszenie należy dodać, iż  wygrała jako jedyna mecz z zwyciężczynią grupy.

W turnieju na kortach AZS Poznań startowali również nasi zawodnicy Kuba Jeliński i Albert Chudy (o ich sukcesie pisaliśmy ostatnim razem ) niestety  tym razem odpadli juz w pierwszej rundzie  .