Szósta porażka Mieszka Gniezno

2009-09-13

Piłkarze Mieszka doznali wczoraj już szóstej porażki wyjazdowej w trwającym sezonie 2009/2010 w rozgrywkach trzeciej ligi grupy drugiej. Tym razem biało-niebiescy polegli w Ciechocinku przegrywając z miejscowym Zdrojem 3:1. Na listę strzelców w drużynie Zdroju wpisali się Michał Witkowski, który bramkarza z Gniezna pokonał w 13 minucie gry oraz dwukrotnie celnie do bramki z grodu Lecha w 26 i 57 strzelił Marcus da Silva. Honorową bramkę dla Mieszka strzelił w końcówce meczu w 71 minucie gry Michał Góralski, mimo że od 70 minuty spotkania nasi piłkarze byli zmuszeni grać w dziewiątkę. Czerwonymi kartkami zostali ukarani najpierw Marcin Michałowski, a później Filip Marciniak. Warto wspomnieć, iż sędzia spotkania w pewnym momencie nie potrafił zapanować nad zawodnikami i na boisku doszło do małej przepychanki. Ponadto główny arbiter, w końcówce meczu nie uznał ewidentnego karnego dla "mieszkowców" po faulu na Arkadiuszu Mokrzyckim. .

ZDRÓJ - MIESZKO 3:1(2:0)

Skład Zdrój: Goszka - Gzyl, Mordziński, Gęsicki, Zaremski - Romanowski, Krzyżanowski, Oczachowski (75\' Maciaszek), Majchrzak (82\' Pancer) - Witkowski, da Silva.

Skład Mieszko: Różycki - Wojnowski, Urbaniak, Piotrowski, Jackowiak - Lewandowski (45\' A. Mokrzycki), Marciniak, Kamiński, L. Mokrzycki (60\' Muszyński) - Michałowski