TS Basket gromi u siebie TS Ostrovia Ostrów - Foto relacja

2013-03-09

Kolejnym wysokim zwycięstwem Gnieźnianek zakończyło się spotaknie pomiędzy TS Basket MOS Gniezno a TS Ostrovia Ostrów. Spotkanie od pierwszych minut było bardzo jednostronne, Przeciwniczki pierwsze swoje punkty zdobyły w połowie pierwszej kwarty, przy wyniku 18:0. Jak zwykle uważna i mocna gra w obronie oraz skuteczne szybkie ataki w całym meczu umożliwiały budowanie coraz wyższego wyniku. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną drużyny TS Basket 94:36 (31:7, 18:8, 27:9, 18:12).

Po zakończonym spotkaniu zawodniczki i kibice odśpiewały "Sto lat" Monice Pilarskiej, która obchodzi dziś urodziny. Dzisiejsze spotkanie po raz kolejny swoją obecnością zaszczycił Prezes Gnieźnieńskiego Klubu Olimpijczyka, Pan Mieczysław Kukliński, który z zaciekawieniem obserwował zmagania na parkiecie, a po zakończonym meczu złożył zawodzniczkom życzenia z okazji wczorajszego święta oraz wręczył zwyciężczyniom słodycze.

TS Basket MOS Gniezno - TS Ostrovia Ostrów 94:36 (31:7, 18:8, 27:9, 18:12)

Punkty dla TS Basket MOS Gniezno: Piasecka Aleksandra 25, Kęsik Marta 17, Matysiak Katarzyna 10, Skubiszyńska Aleksandra 10, Pilarska Monika 8, Kubasik Marta 8, Banaszak Liliana 6, Draheim Karolina 4, Mierzwiak Julia 2, Prusak Oliwia 2, Florkowska Karolina 2,  Janiuk Natalia 0.

Trener: Marek Szczepanowski, asystent: Bartosz Piasecki.

Punkty dla TS Ostrovia Ostrów Wlkp: Czerwińska Nikola 18, Walotka Marta 9, Bińczyk Magdalena 5, Gońko Alicja 2, Kubiak Jagoda 2, Dembska Dagmara 2, Wilak Roksana 0, Wojtasiak Julita, 0, Grzegorowska Julia 0.

12 UKS Olimp II Rawicz 22 160 - 1387 -1227 11 .000

Kolejny mecz ligowy w Gnieźnie rozegrany zostanie już w środę 20. marca o godz. 17:00, na hali GOSiR przy ul. Jolenty, 5 a przeciwnikiem będzie drużyna UKS Olimpijczyk II Ostrów.