Techmet Pelikan Niechanowo pokonany przez Mieszko II Gniezno

2013-06-08

Zawodnicy KS Mieszko II Gniezno (rocznik 2002) rozegrali kolejne spotkanie w poznańskiej lidze Orlik E1 gr. 1 i tym razem na wyjeździe pokonali rówieśników z Techmetu Pelikan Niechanowo 4:1. Pierwsza połowa to wyrównany pojedynek obu zespołów i wiele niewykorzystanych sytuacji. Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobyli zawodnicy z Niechanowa wykorzystując nieporozumienie pomiędzy obrońcami Mieszka (1:0). Wyrównującą bramkę po akcji lewą stroną boiska zdobył Mateusz Zakrzewski (1:1). Pomimo wielu jeszcze okazji nikomu nie udało się zdobyć gola w tej połowie, najbliżej zdobycia bramki był zespół Mieszka lecz dwukrotnie na przeszkodzie stanął słupek.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków zawodników Mieszka, którzy szybko zdobyli dużą przewagę na boisku co zaprocentowało strzeleniem kolejnych bramek. Dwie bramki w tym okresie gry zdobył Sebastian Łukomski. Pierwszą po indywidualnej akcji celnym strzałem w długi róg bramki pokonał bramkarza gospodarzy (1:2). Drugą bramkę, a trzecią dla swojego zespołu po zamieszaniu w polu karnym celnym strzałem z kilku metrów nie dał szans obrony bramkarzowi z Techmetu (1:3). Od tego momentu na boisku dominowali zawodnicy Mieszka, ale z kilku bardzo dogodnych sytuacji zdobyli tylko jedną bramkę. Po przejęciu piłki w środku pola przez Dawida Fiałkowskiego i dokładnemu rozegraniu jej na prawą stronę boiska padła czwarta bramka, którą zdobył Alan Łuszczyński wykorzystując błąd obrony (1:4).

Techmet Pelikan Niechanowo - KS Mieszko II Gniezno  1-4 (1-1)

bramki dla Mieszka zdobyli: Mateusz Zakrzewski, Alan Łuszczyński, Sebastian Łukomski 2

Mieszko: Jakub Stachowiak (kap.),Mikołaj Pluciński, Jakub Stefański, Bartosz Szeliga, Kacper Kaczmarek, Marcel Kaczmarek, Alan Łuszczyński, Sebastian Łukomski, Mateusz Zakrzewski, Gabriela Zakrzewska, Dawid Fiałkowski, Gabriel Tomczak, Przemysław Krawczyński, Kamil Grzechowiak, Michał Twardowski, Paweł Kubaszewski, Patryk Cieślewicz, Dawid Cieciura.

Trener: Tomasz Zakrzewski

Ostatnie spotkanie w wiosennej rundzie poznańskiej ligi Orlik E1 gr. 1 na własnym boisku przy ulicy Wrzesińskiej Mieszko II Gniezno rozegra 15 czerwca o godz. 12:00 z drużyną Piast Kobylnica.