Tenisowe skrzaty ponownie odnoszą sukces w Mistrzostwach Wielkopolski!

2013-09-18

W miniony weekend odbyły sie Mistrzostwa Województwa  Skrzatów w Glince Szlacheckiej koło Kostrzyna. UKS Smecz Gniezno prezentowali Albert Chudy i Jakub Jeliński obydwoje sa wychowankami Szkoły Tenisa TP.

Alber został wicemistrzem pokonał w 1 rundzie Tymoteusz Funka 6:1 6:1 , w ćwierćfinale kolege klubowego JakbaJelińskiego 7:5 6:3 w półfinale Kacpra Góreckiego 1:6 6:2 11:9 i w finale uległ Borysowi Zgole 4:6 5:7.

Obydwaj nasi zawodnicy zdobyli 3 miejsce w grze deblowej. Obecne sukcesy to dobra zapowiedz na start w turnieju WTK w Gnieźnie skrzatów 28-29.09.2013 na który serdecznie zapraszamy.