Tenisowy Puchar Lata 2012 w Szkole Tenisa Ziemnego TP zakończony - Wyniki i foto relacja

2012-07-22

W miniony weekend (21-22.07) na kortach Szkoły Tenisa Ziemnego Tomasza Puchalskiego mieszczących się w Gnieźnie przy ul. Roosevelta-Laubitza, odbył się turniej rekreacyjny dla dorosłych o Puchar Lata 2012.

Wystartowało 14 zawodników w tym cała czołówka rekreacyjna Gniezna. Podczas całego turnieju oraz wspólnego grilla panowała bardzo miła i wesoła atmosfera. Wśród wszystkich uczestników zostały wylosowane upominki a najlepsi otrzymali wspaniałe nagrody takie jak:  puchary, termobag, Babolata z kolekcji Nadala, koszulkę Babolata itp. Podsumowując turniej to wygrał go Bartek Frąckowiak, który  swoje zwycięstwo zadedykował tacie z okazji urodzin od Tomka Puchalskiego i redakcji SportGniezno.pl wszystkiego najlepszego! Pokonał on  w finale Michała Rosołka 6:1, 6:0.

Trzecie miejsce zajęli: Przemek Gąsior i Maciej Ciesielski. W deblu tryumfowali B. Frąckowiak i M. Ostrowski pokonując M. Rosołka i K. Plucińskiego 6:3, 6:1.

Informujemy, że 11-12 sierpnia rozegrany zostanie kolejny turniej - o Puchar Szkoły TP.