Towarzyski turniej darta na zakończenie sezonu GDLD!

2013-08-18

W dniu 17 sierpnia w niedzielę w pubie Sing Sing po rozdaniu nagród Gnieźnieńskiej Drużynowej Ligi Darta GDLD oraz Grand Prix Warka odbył się turniej darta 301. D.O.

Do turnieju zapisało się 18 zawodników w tym jedna kobieta. Już w pierwszej rundzie nie obyło się bez  meczów zawodników z wysokimi ambicjami na końcowe zwycięstwo w całym turnieju , i tak Wojciech Kujawski pokonał Krzysztof Konwińskiego po czym musiał uznać wyższość Romana Jarzyńskiego.

W dolnej części tabeli rządziło dwóch zawodników : Patryk Żabka oraz Leszek Hoffmann. Obaj zawodnicy spotkali się w półfinale prawej strony. Po bardzo dobrym meczu Leszek Hoffman pokonał Patryka Żabkę i ten spadł na lewą stronę turnieju.

W drugim półfinale Tadeusz Karolak potwierdził ostatnio dobrą dyspozycję i wygrał z Romanem Jarzyńskim meldując się w finale prawej strony czekając na mecz z Leszkiem Hoffmanem.

Mecz o finał przebiegł zgodnie z oczekiwaniami i tak Leszek Hoffmann stawił się jako pierwszy z zawodników w finale turnieju czekając na swojego rywala. Na lewej stronie drabinki turniejowej szalał Marek Wiśniewski i dopiero w walce o czołową czwórkę musiał uznać wyższość Patryka Żabki.

W meczu o podium Roman Jarzyński był bliski sprawienia kolejnej niespodzianki pokonania Patryka Żabki , niestety uległ on 2-1 i musiał się zadowolić czwartym miejscem.

W finale lewej strony turnieju spotkali się Tadeusz Karolak z Patrykiem Żabką, i to ten drugi zawodnik dołączył do finału turnieju gdzie czekał Leszek Hoffmann.

Finał turnieju  był bardzo wyrównany. Pierwszy mecz wygrał Patryk Żabka 2-0, i w decydującym  meczu finału Leszek Hoffmann pokonał Patryka Żabkę 2-0  i tym potwierdził dominację w całym turnieju.