Trampkarze starsi KS Gniezno wygrywają w derbach jedną bramką z Mieszkiem Gniezno - Foto relacja

2013-05-22

We wtorek 21 maja oprócz derbów Gniezna w kategorii trampkarza młodszego, na boisku przy ulicy Strumykowej doszło jeszcze do jednego spotkania derbowego ale w kategorii trampkarza starszego. Mieszko Gniezno tego dnia podejmowało zespół KS Gniezno. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem młodych piłkarzy KS Gniezno, którzy pokonali zespół Mieszka Gniezno w stosunku 2:1.

Goście na prowadzenie 1:0 wyszli w 16 minucie spotkania. Bramkarza Mieszka Gniezno pokonał Przemysław Kilichowski. Wprawdzie w 46 minucie, tuż przed zakończeniem pierwszej części spotkania derbowego zespół Mieszka doprowadził do stanu 1:1, po golu zdobytym przez Patryka Dudka. To jednak ostatnie słowo we wtorkowym spotkaniu należało do drużyny KS Gniezno, która w drugiej połowie zdobyła drugą bramkę dającą jej zwycięstwo. W 75 minucie meczu po egzekwowanym stałym fragmencie gry rzucie rożnym Adam Banicki strzałem z bliskiej odległości ulokował piłkę w samym okienku bramki Mieszka Gniezna. Ostatecznie spotkanie debrbowe zakończyło się zwycięstwem KS Gniezno w stosunku 2:1.