Trampkarze starsi Mieszka-Carbon Gniezno gromią w meczu wyjazdowym do zera swoich rówieśników z Trzemeszna

2013-09-15

W sobotę 14 września młodzi piłkarze Mieszka-Carbon Gniezno,  rozegrali swoje już drugie spotkanie w tym sezonie. Ty razem trampkarzom starszym z grodu Lecha przyszło się zmierzyć z drużyną z Trzemeszna. Mimo słabego stanu "murawy" biało-niebiescy wysoko wygrali 0:7

Cały mecz przeważali goście i to oni dyktowali warunki gry. Wcześnie, bo już w 7 minucie po raz pierwszy do siatki trafił Dominik Andrzejewski, który popisał się ładnym strzałem z rzutu wolnego. Wynik nie utrzymał się długo bowiem już po kilu minutach wynik podwyższył Jarek Łukomski. Gra biało-niebieskich wyglądałaby dużo lepiej gdyby nie słaby stan boiska. Młodzi mieszkowcy nie załamali się takim stanem rzeczy a zamiast tego wzięli się do strzelania jeszcze więcej ilości  bramek gospodarzom. Najpierw na 3:0 podwyższył Jakub Hoffman, a później po ładnej indywidualnej akcji Adrian Krupka. Kiedy było już 4:0 zawodnicy z Trzemeszna stracili chęci do gry, co skrzętnie wykorzystali goście aplikując im kolejne trzy bramki, autorami których okazali się w zespole Mieszka-Carbon Gniezno -  Jakub Hofman, Jarek Łukomski oraz Dominik Andrzejewski. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem trampkarzy starszych  Mieszka-Carbon Gniezno w stosunku 7:0.