Trampkarze starsi liderem w grupie

2011-10-10

Bardzo ważne zwycięstwo odnieśli w sobotę 8 października trampkarze starsi KS Gniezno w meczu na szczycie rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej z Unią Swarzedz. Po bardzo nieudanym początku przypomnijmy przegrana gnieźnian aż 5-0 w Swarzędzu sobotni mecz był meczem o fotel lidera rozgrywek.

Początek meczu bardzo dobrze rozpoczęli podopieczni trenera Dariusza Śmiałowskiego bo już w 10 minucie objęli prowadzenie po składnej akcji lewą stroną boiska bramkę strzelił Dominik Nowaczyk. Goście ze Swarzędza zdołali jednak doprowadzić do wyrównania, ale odpowiedź gnieźnian była natychmiastowa i jeszcze w pierwszej połowie  zdołali strzelić dwie bramki a ich autorami byli Jakub Kolasiński i Daniel Klesse po gwizdku sędziego kończącym pierwszą  połowę było 3-1 dla KS Gniezno. Po przerwie spotkanie było bardzo wyrównane goście mogli zmniejszyć wynik porażki ale nie wykorzystali rzutu karnego i po ostatnim gwizdku sędziego wynik nie uległ zmianie dzięki temu zwycięstwu KS Gniezno z 15 punktami przewodzi w tabeli.

Kolejne spotkanie KS Gniezno 97 rozegra 15 października o godz. 11.00 w Gnieźnie przeciwnikiem będzie trzeci zespół w tabeli Mieszko Gniezno zapraszamy.