Trójmecz koszykarski w Gnieźnie

2009-10-04

MKK Gniezno 4 października zagrało dwa spotkania sparingowe, przed zbliżającymi się rozgrywkami w trzeciej lidze. Pzeciwnikami Gnieźnieńskiej drużyny były ekipy kosztykarskie z Poznania i Piły

W pierwszym meczu zawodnicy z Grodu Lecha spotkali się z zespołem MKK PYRA Poznań. Pierwsza kwarta została wygrana przez gości 30-10. W drugiej kwarcie MKK Gniezno rozpoczęło pogoń za zawodnikami PYRY i wygrali 23-7 i do połowy gnieźnianie przegrywali 33-37. Trzecia kwarta znowu należała do zespołu MKK Gniezno i wygrali tą część meczu 26-18. MKK Gniezno rozpoczynało czwartą kwartę od wyniku 59-55 dla Gniezna. Jednak ostatnią część PYRA Poznań wygrała 9-16 i cały mecz 68-71.

PUNKTY MKK Gniezno: Jasiński 18, Golasiński 15, Konowalski 13, Dobrzycki 9, Malinger 7, Staszkiewicz 3, Starzyński 3, Bartosiewicz 1, Mularczyk 1, Kujawski, Łepski, Szymkowiak.

PUNKTY PYRA Poznań: Eichert 16, Słodziński 14, Bartkowski 11

W drugim meczu zespół MKK PYRA Poznań spotkał się z zespołem BASKET Piła. Mecz zakończył się wygraną Piły 108-75 (28-8, 15-10, 28-26, 25-29)

Trzecim meczu spotkały się zespoły z Gniezna i Piły. Gnieźnianie wygrali pierwszą kwartę 19-16. Druga kwarta rozpoczęła się 14-0 dla BASKETU Piła i MKK Gniezno dopiero w końcówce odrobiło straty ale przegrali tą kwartę 19-23 i po dwóch kwartach BASKET Piła prowadził jednym punktem 39-38. Trzecia kwarta rozpoczęła się od prowadzenia MKK Gniezno, które utrzymali do końca tej części meczu wygrywając ją 21-17. Jednak znowu czwarta kwarta meczu zakończyła się wygraną BASKETU Piła 24-15 i całego meczu 80-74.

PUNKTY MKK Gniezno: Konowalski 18, Dobrzycki 13, Sobkowiak 13, Golasiński 12, Staszkiewicz 8, Jasiński 6, Szymkowiak 4.