Trzeci porażka z rzędu Mieszka Gniezna

2010-05-16

Do Pakości, w sobotę 15 maja po kolejne punkty w rozgrywkach trzeciej ligi na mecz z miejscową Notecianką wybierali się piłkarze Mieszka Gniezno. Jak pamiętamy w dwóch ostatnich spotkaniach wyjazdowych, w Rypinie z Lechem i Calisią w Kaliszu piłkarze z grodu Lecha doznali niestety wyraźnych porażek, co sprawiło że gnieźnianie przed sobotnim meczem plasowali się na 12-tym miejsce w tabeli i przed strefą spadkową mieszkowców dzieliły zaledwie dwa punkty. W tym przypadku w sobotę piłkarze Mieszka Gniezna w Pakości mieli zagrać nie tylko o zwycięstwo lecz o bardzo ważne punkty na wyjeździe ażeby oddalić się od dołu tabeli. Niestety do takiego scenariusza niestety nie doszło, bowiem gnieźnienie przegrali 1:3, a co z tym idzie to jeszcze stracili bardzo cenne punkty.

Wracając jednak do samego meczu, to gospodarze do przerwy prowadzili już 2:0 po golach zdobytych Bartłomiej Delekta w 28 minucie i Michała Nadolskiego w 45minucuie. Po zmianie stron w spotkaniu padły jeszcze dwa gole. Najpierw w 75 minucie prowadzenie swojej drużyny na 3:0 podwyższył Kamil Kala. A wynik końcowy meczu na 3:1 zdobywając tym samym honorową bramkę dla Mieszka Gniezna zdobył w 84 minucie  Krzysztof Zamiar. Była to już trzecia porażka wyjazdowa z rzędu piłkarzy Mieszka Gniezno.

A już w niedzielę 23 maja Mieszko Gniezno na własnym stadionie przy ulicy Strumykowej w Gnieźnie o godzinie 12.00 podejmować będą ekipę Wda Świecie. Miejmy nadzieje że tym razem biało-niebiescy zainkasują komplet punktów.