Trzy punkty na zakończenie sezonu trampkarzy starszych Mieszka Gniezno. Mieszko Gniezno-Techmet Pelikan Niechanowo 0:5 - Foto relacja

2012-06-10

W sobotę 9 czerwca roku młodzi zawodnicy Mieszka w ramach ostatniej kolejki ligowej sezonu 2012/2012 udali się do Niechanowa aby rozegrać mecz z tamtejszym Pelikanem. Cel meczu był tylko jeden - zwycięstwo. Zwycięstwo w tym meczu dało by drużynie biało - niebieskich zwycięstwo w lidze bowiem gnieźnianie przed meczem plasowali się na drugim miejscu przegrywając z Unią Swarzędz 1 punktem. Mecz zapowiadał się interesująco.

Gnieźnianie od początku meczu dyktowali warunki gry. Dobra gra dała znać o sobie jeszcze w pierwszej połowie meczu, kiedy to po ładnej akcji bramkę zdobył Radosław Frąckowiak strzelając jedyną bramkę w pierwszej połowie. W drugiej połowie gospodarze tego spotkania postanowili się trochę odkryć chcą zaatakować bramkę gości jednak biało-niebiescy nie dali się zaskoczyć wyprowadzając groźne kontry kończące się strzałem, a nawet bramką. Wynik na 2:0 podwyższył Remik Biskup, a potem kolejno Mikołaj Maślij, i razy dwa Remik Biskup. Po tym wygranym 0:5 meczu młodzi zawodnicy Mieszka ogromnie się cieszyli ze zwycięstwa w lidze.

Skład Mieszka: Kowalski.A, Kaczmarek, Jankowski, Lewandowski, Frąckowiak, Dyc, Moch, Kolanko, Maślij, Sanok, Biskup. Kowalski.W, Warsiński, Szubert.

Źródło – mieszko-gniezno.pl/ foto Marcin Juzwa (KS Techmet)