Turniej Finałowy Wielkopolskiej Mini - Ligi Koszykówki Dziewcząt w Gnieźnie

2011-05-10

W dniu 15 maja (niedziela) w hali Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Jolenty 5 odbędzie się finałowy turniej Wielkopolskiej Mini - Ligi Koszykówki Dziewcząt pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gniezna – Jacka Kowalskiego.

Mecze podczas niedzielnego turnieju finałowego trwać będą 4x6 min. W pierwszych trzech kwartach czas zatrzymywany wyłącznie na rzuty wolne, przerwę na żądanie trenera (po 1 w każdej kwarcie) lub wskazanie sędziego w sytuacjach niezbędnych. W czwartej kwarcie (i ew. 2 minutowych dogrywkach) czas zatrzymywany zgodnie z przepisami PZKosz).