Turniej Wojewódzki w Tenisie Ziemnym Skrzatów

2012-09-16

W miniony weekend (15-16.09), odbył się na kortach Szkoły Tenisa TP  Turniej Wojewódzki Skrzatów (chłopcy  do lat 12-tu). Po dwudniowych zmaganiach najlepszy okazał się Wrocławianin T.Szpejankowski pokonując w finale B. Zgołe z AZS Poznań 5:7, 6:4, 10:6.

W turnieju wystartowało 3 zawodników UKS Smecz Gniezno trenujących w Szkole Tp : M.Wesołowski został pokonany w 1 rundzie przez J. Szajrycha z AZS Poznań 6:1, 6:0, J. Jeliński również w 1 rundzie uległ finaliście B. Zgole 6:1, 6:3, a  najlepiej wypadł A. Chudy który w 2 rundzie pokonał A.Wilka z Centrum Bydgoszcz 6:2 6:1 i przegrał w półfinale bo bardzo pięknym meczu z zwycięzcą turnieju 6:4, 6:4.

Turniej organizowany przez Szkołe Tenisa TP i UKS Smecz Gniezno zebrał bardzo dobre opinie wśród rodziców i zawodników.

To takie informacje w skrócie, więcej zdjęć i drabinka turniejowa na stronie www szkołatenisatp.pl

W sobote odbyło się również zakończenie sezonu turniejowego i rankingowego za rok 2011/2013 prowadzonego przez Szkołe Tenisa Tp. Zostały podsumowane turnieje nocne w których zwyciężył po całorocznej walce M.Rosołek, 2 miejsce zajął W.Sypniewski, 3 miejsce M.Borak i 4 M. Ciesielski. W klasyfikacji rocznej rankingu TP wygrał również M.Rosołek 2 miejsce M.Ciesielski, 3 miejsce B.Frackowiak i 4 miejsce W.Sypniewski. Wręczenie pucharów i nagród odbylo sie w małym kameralnym gronie zwycięzców i organizatorów, wszystkim przybyłym na zakończenie zawodnikom wręczono nagrody rzeczowe i talony na zakupy  sprzętu w Szkole Tenisa TP.

W wrześniu 2012 rozpoczyna się kolejny sezon turniejowy i rankingowy w naszej szkole zapraszam do startu i  do śledzenia planów turniejowych na www.szkołatenisatp.pl

Tomasz Puchalski + foto (foto nr 2 M. Rosołek i T. Puchalski)