UKS Medan wygrywa mecz rewanżowy

2010-09-23

UKS Medan Gniezno zmierzył się po raz drugi z zespołem ZK Gębarzewo (w pierwszym spotkaniu Medan zwyciężył 5-4) 14 września o godz. 17 na hali GOSiR przy ulicy Paczkowskiego...

Trenerzy ustalili, że czas spotkania będzie wynosił 2x 30 minut. W pierwszych minutach meczu gra była bardzo asekuracyjna z obu stron. Dopiero w 3 minucie po błędzie w wyprowadzaniu piłki w okolicach pola karnego przez zawodnika Medanu, goście przechwycili piłkę i strzałem z dystansu pokonali bramkarza Marka Chudego. Od tego momentu rozpoczęła się bardziej otwarta gra i akcje przenosiły się z jednej na druga strone boiska. W szóstej minucie Medan doprowadził do wyrównania.Jednak już minutę później goście podwyższają wynik na 2 - 1. W odpowiedzi gospodarze spotkania w 11 minucie strzelają wyrównującego gola. Jeszcze w pierwszej połowie Medan umieszcza dwukrotnie piłke w bramce przeciwnika. Rezultat meczu do przerwy to 4 - 2.

Druga połowa to zdecydowana dominacja Medanu i dużo składnych akcji w wykonaniu gospodarzy, czego efektem było zdobycie 11 bramek. Końcowy wynik meczu kontrolnego przed rozpoczynającymi się rozgrywkami ligowymi to 15 - 2.

Skład Medanu: Marek Chudy, Mariusz Sikorski (bramkarze), Łukasz Chełmikowski, Dawid Gąsiorowski, 2 zawodników testowanych, Marcin Wośkowiak, Piotr Stefankiewicz, Krzysztof Sosna, Miłosz Szymkowiak, Patryk Gardynik.