Udane występy grup młodzieżowych KS Gniezno

2010-06-28

W dniach 26 i 27 czerwiec młodzi zawodnicy K.S Gniezno z roczników 1997 i 1998 wzięli udział w II Międzynarodowym Turnieju o Puchar Błękitnych Owińska. W turnieju wzięło udział prawie 500 chłopców w trzech kategoriach wiekowych 95 i młodsi, 97 i młodsi i 99 i młodsi.

Gnieźnianie zostali rozstawieni w dwóch grupach: gr A - KS II Gniezno, Błękitni Owińska, Odeva Lipany ( Słowacja ) i Poznaniak Poznań, gr - B BCT Bratislava ( Słowacja ), KS Gniezno I, Jurand Koziegłowy i Concord Murowana Goślina. KS Gniezno I wygrał swoją grupę i z pierwszego miejsca awansował do Finału, KS Gniezno II z Trzeciego miejsca awansował do Finału pocieszenia. W drugim dniu turnieju młodzi zawodnicy KS Gniezno wygrali obydwa finały zdobywając pierwsze i piąte miejsce, a Filip Kruczyński z KS Gniezno I został uznany za najlepszego zawodnika Turnieju.

KS Gniezno I Wiktor Beśka, Oskar Śmiałowski, Oskar Kozłowski, Krystian Andrzejewski, Filip Modrzejewski, Filip  Kruczyński, Kacper Pawlak, Jan Andrzejewski, Karol Purol, Konrad Maćkowiak, Adrian Chopcia.

KS Gniezno II Piotr Wdowczyk, Kuba Ławoński, Wiktor Gręzicki, Kacper Woźny, Oskar Staszak, Kamil Komorowicz, Mikołaj Stoiński, Bartek Dyc, Patryk Jarzyński, Kuba Gralak, Damian Kobielski.

Już za tydzień 3 i 4 lipca KS Gniezno weźmie udział w dwudniowym turnieju w Koziegłowach, który będzie kończącym bardzo udany sezon.