W Powiatowej Piłce Siatkowej Kobiety zakończyły rozgrywki

2011-04-05

W miniony poniedziałek 4 kwietnia w Skokach i Kiszkowie rozegrane zostały ostatnie mecze w Powiatowej Piłce Siatkowej Kobiet, w których Mistrzem Powiatu Gnieźnieńskiego została drużyna Skoki II a zespół GKS "Piast" Łubowo zdobył drugie miejsce i tytuł Wicemistrza.

Mecz finałowy pomiędzy zespołami Piasta oraz Skokami II dostarczył dużo emocji. Zespoły zagrały bardzo ambitnie i pokazały siatkówkę na wysokim poziomie. Pierwszego seta dość łatwo wygrały siatkarki Piasta 25-18, w drugim przegrały 20-25 natomiast w decydującym trzecim secie prowadząc 14-9 zbyt wcześnie cieszyły się ze zwycięstwa zaczęły popełniać błędy by ostatecznie przegrać 15-17 i cały mecz 1-2.

Wyniki końcowe:
Piast - Gimnazjum Kiszkowo 2-0, 2-0  Skoki1 - Wełnianka 2-0, 2-1  Piast -
Skoki1 2-0, 2-0  Skoki2 - Gimn. Kiszkowo 2-0, 2-0  Skoki1 - Skoki2 0-2, 0-2
Wełnianka - Piast 0-2, 0-2  Skoki2 - Wełnianka 2-0, 2-0  Skoki1 - Gimn.
Kiszkowo 2-1, 2-0  Gimn. Kiszkowo - Wełnianka 0-2, 1-2  Skoki2 - Piast 2-0, 2-1.

TABELA KOŃCOWA:
1. SKOKI 2                            23     23-3
2. GKS"PIAST" Łubowo      22     22-5
3. GIMNAZJUM Skoki1       16     10-18
4. WEŁNIANKA Kiszkowo  15      8-20
5. GIMNAZJUM Kiszkowo  14      6-22

Wszystkie zespoły otrzymały puchary oraz medale i nagrody dla najlepszych.

Drużyny męskie rozegrały półfinały w Łubowie. Mecze przyniosły wiele emocji sympatykom siatkówki. Zgodnie z oczekiwaniami awans do finału wywalczyły zespoły PIAST1 Łubowo i HURTOWNIA SPORTOWA Gniezno.

W meczu 0 3 miejsce spotkają się drużyny UKS Witkowo i STRACEŃCY Gniezno.

WYNIKI półfinałów:
W meczu o 9 miejsce CHROBRY Mieleszyn otrzymał punkty walkowerem od UKS Pobiedziska.

7 miejsce zajął PRINT Kłecko pokonując w wyrównanym pojedynku drużynę OLD-BOY Łubowo 3-2.

PIAST1 z dużymi trudnościami pokonał ambitny zespół UKS Witkowo 3-2.

W drugim pojedynku półfinałowym zespół STRACEŃCÓW postawił przez dwa sety wysoką poprzeczkę HURTOWNI SPORTOWEJ, jednak trzeci i czwarty set to wysoka wygrana HURTOWNI i całego meczu 3-1.