W dwumeczu lepszy KS Gniezno U11

2009-11-04

Kolejne bardzo udane występy zapisał na swoim koncie najmłodszy zespół KS Gniezno rocznika 1998. Młodzi gnieźnianie udali się w sobotę 31 października do Murowanej Gośliny na zaległe spotkanie ligowe z tamtejszym Concordem. Ze względu na ograniczoną ilość terminów, trenerzy w porozumieniu z Wielkopolskim Związkiem Piłki Nożnej ustalili, że rozegrają w tym dniu dwumecz, to jest - mecz i rewanż. W pierwszym spotkaniu zespół KS Gniezno wygrał zdecydowanie 3:0 po bramkach Kacpra Popka, Adriana Siwki i Konrada Maćkowiaka. Po około 30 minutowej przerwie zespoły przystąpiły do rewanżu, w którym KS Gniezno U11 nie pozostawił złudzeń, kto w tym sezonie jest najlepszy w tej grupie, wygrywając to spotkanie 8:1. Bramki w tym spotkaniu dla KS Gniezno U11 strzelali: Kacper Popek -3, Oskar Kozłowski -3, Adrian Chopcia -1, Radek Śmigowski -1. Po tych spotkaniach na jedną kolejkę przed końcem rozgrywek, KS Gniezno rocznika 1998 ma zapewnione pierwsze miejsce w grupie i pierwszy w historii klubu awans zespołu młodzieżowego do grupy mistrzowskiej.

Ostatnie spotkanie modzi gnieźnianie rozegrają w środę 11 listopada o godzinie 10.30 w Gnieźnie z zespołem Przemysława Poznań.