Warta Poznań - Gniewko Gniezno 2005

2013-09-09

6 września odbył się pierwszy mecz ligowy rocznika 2005 pomiędzy Wartą Poznań a Gniewkiem Gniezno w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej Kl. Żak F1 gr. 2. Od samego początku było wiadome, że drużyna z Poznania jest bardzo silna i ciężko będzie uzyskać dobry wynik... natomiast nie to było głównym celem, ponieważ był to pierwszy mecz ligowy dla "Gniewnych" i wiadome było, że frycowe trzeba zapłacić. Niespodziewanie prowadzenie objęła drużyna z Gniezna po golu samobójczym zawodnika z Poznania, ale szybko zaczęli odrabiać straty i w połowie meczu było już 3-1 dla Warty. Zawodnicy z Gniezna zostawili kawał serca na boisku, ale niestety to nie starczyło na wyrównaną walkę z silnym rywalem.Po przerwie kilka błędów spowodowało, że bramkarz gnieźnieńskiej drużyny musiał wyciągać piłkę z siatki jeszcze 6 razy... Ostatecznie wynik meczu to 9-1.