Warta lepsza od Mieszka - Foto relacja

2013-05-17

Z dużymi nadziejami jechali na mecz do Poznania orlicy starsi Mieszka Gniezno ( rocznik 2002 ). Okazało się jednak że orlicy Warty Poznań, którzy aktualnie przewodzą w grupie mistrzowskiej, są za mocni dla naszego zespołu i pewnie pokonali biało-niebieskich 4-0.

W pierwszej połowie wyrównana walka toczyła się na całym boisku. Najgroźniejsze sytuacje stwarzaliśmy po rzutach wolnych w wykonaniu Kacpra Kubiaka, jednak znakomicie spisywał się bramkarz Warty. Także Szymon Steć bardzo pewnie bronił strzały zawodników Warty. Niestety w doliczonym czasie gry rzut wolny z połowy boiska na bramkę zamienił strzałem głową napastnik zielonych.

W drugiej połowie przez długi czas biało-niebiescy walczyli o odrobienie strat. Jednak jak już dochodziliśmy do bardzo dobrych sytuacji strzeleckich to albo strzelaliśmy obok albo w słupki lub poprzeczkę. Tak było przy strzałach Oliego Zakrzewicza, Kacpra Zimmera czy Nikodema Kęczkowskiego. Jak strzela się bramki pokazali warciarze w 40 i 43 minucie meczu, kiedy to po ładnych akcjach pewnie pokonali naszego bramkarza.W doliczonym czasie gry zrezygnowanych orlików Mieszka ,,dobił" napastnik Warty strzelając czwartą bramkę.

Po tym meczu nasz zespół zachował trzecie miejsce w tabeli  ale już z bardzo dużą stratą do Warty i Lecha. I właśnie Lech Poznań będzie kolejnym przeciwnikiem Mieszka Gniezno. Mecz ten odbędzie się w środę 22 maja o godzinie 18.00 w Gnieźnie na orliku przy ul. Wrzesińskiej.

Warta Poznań - Mieszko Gniezno 4-0 ( 1-0 )

Mieszko: Szymon Steć - Bartosz Kwitowski, Nikodem Kęczkowski, Kacper Kubiak, Jakub Chlebda - Olivier Zakrzewicz, Jakub Basaiński, Kacper Zimmer, a także Jakub Bobkiewicz, Nikodem Mirek, Adam Kowalski, Jakub Kuczewski, Bartosz Bluege, Dawid Tomczyk, Jakub Dzięcielski