Weekendowe mecze MKS-u Trzemeszno

2011-05-02

MKS Trzemeszno – Vitcovia Witkowo 5:0 (1:0) – trampkarze
W sobotę 30 kwietnia na Stadionie Miejskim w Trzemesznie trampkarze MKS-u Trzemeszno podejmowali zespół Vitcovii Witkowo. Nasi zawodnicy bez większych problemów poradzili sobie z rywalami wygrywając 5:0.

Od początku spotkania przewagę osiągnęli gospodarze. Zawodnicy Vitcovii ograniczyli się do zaledwie kilku kontr. Pierwszą bramkę w 25 minucie po indywidualnej akcji zdobył Hubert Słowik. Do przerwy była to jedyna bramka i piłkarze MKS-u zeszli do szatni z prowadzeniem. Po przerwie worek z bramkami się otworzył. Na 2:0 podwyższył Marcin Kaźmierski, który dopełnił formalności kiedy bramkarz gości wypuścił piłkę przed siebie. Kolejne bramki po ładnych akcjach zdobyli Michał Witkowski, Kevin Fajfer oraz po raz drugi Hubert Słowik. Goście tylko dwa razy zagrozili bramce Trzemesznian w drugiej połowie. Po ładnym spotkaniu i dobrej grze nasi zawodnicy wygrali 5:0.

Bramki dla MKS-u zdobyli: Hubert Słowik 2, Michał Witkowski, Marcin Kaźmierski, Kevin Fajfer.

Skład MKS-u Trzemeszno: Norbert Mazur, Hubert Siwa, Bartosz Czajka, Filip Podrzycki, Błażej Połatyński, Miłosz Smarzyński, Kevin Fajfer, Dawid Liberkowski, Hubert Słowik, Eryk Przybysz, Michał Witkowski. Grali także: Daniel Kasprzak, Aleksander Przybysz, Kacper Kowalczyk oraz Marcin Kaźmierski. Trener: Piotr Łukiewski, Kierownik drużyny: Leszek Siwa.

MKS Trzemeszno – Mieszko II Gniezno 0:3 (0:3) – młodziki

Zaraz po trampkarzach MKS-u Trzemeszno tego samego dnia do walki o kolejne punkty również na boisku przy hali OSiR przystąpili młodzicy MKS-u Trzemeszno, którzy podejmowali zespół Mieszka II Gniezno. Po bardzo słabym spotkaniu nasi zawodnicy przegrali 0:3.

Goście zaatakowali już od pierwszego gwizdka nie dopuszczając do głosu Trzemesznian. Już w pierwszych 15 minutach Gnieźnianie zdobyli wszystkie 3 bramki. Gospodarze mieli problemy z wybiciem piłki z własnej strefy obronnej, a także ze stworzeniem sobie dogodnej sytuacji. Dopiero w koncówce pierwszej części spotkania udało się przeprowadzić dwie składne akcje. W drugiej połowie mecz się trochę wyrównał dzięki czemu nasi pilkarze kilka razy groźnie zaatakowali. Niestety jednak swoich sytuacji nie wykorzystali m.in. Szymon Meller, Karol Kaczmarek, Alan Powała i Eryk Grzegorski. Niestety to nie wystarczyło i po bardzo słabym spotkaniu gospodarze ulegli 0:3.

Skład MKS-u Trzemeszno: Damian Stempuchowski, Szymon Łukowski, Jonasz Wierzchucki, Marcin Bloch, Karol Kaczmarek, Kacper Piechowiak, Eryk Grzegorski, Szymon Meller, Alan Powała, Mateusz Ręklewski, Damian Wieczorek. Grali także: Oskar Surówka, Damian Psuty oraz Dawid Kasprzak. Trener: Bartosz Górny.

Lider Swarzędz – MKS Poltrans Trzemeszno 0:3 (0:2)

Na koniec rywalizacji ligowej drużyn młodzieżowych MKS- Trzemeszno. Ostatni zespół z grodu Kilińskiego czyli orlików MKS-u Poltrans Trzemeszno kolejne swoje spotkanie mistrzowskie rozegrał na wyjeździe. W sobotę 30 kwietnia w ramach 5 kolejki Grupy Mistrzowskiej Ligi Orlików E2  w Swarzędzu miejscowy Lider podejmował zespół orlików MKS-u Poltrans Trzemeszno.  Nasi zawodnicy wygrali 3:0 kontrolując spotkanie przez cały czas.

Pierwszą bramkę dla naszego zespołu zdobył Kacper Wegner, który wykorzystał podanie od Kacpra Czarneckiego, który wcześniej przedryblował dwóch obrońców. Na 2:0 podwyższył Mikołaj Korzycki, który ładnie uderzył z rzutu wolnego nie dając szans bramkarzowi. Gospodarze w pierwszej połowie tylko raz zagrozili naszej bramce po strzale z rzutu wolnego, jednak Oliwier Kaczmarek był na posterunku. Trzecią bramkę już w drugiej połowie zdobył Bartosz Sobański, który wykończył akcję rozpoczęta przez Pawła Poznachowskiego. Wynik mógłby być jeszcze wyższy jednak w kilku sytuacjach naszym zawodnikom zabrakło szczęścia.