Wygrana kadeta MKK Gniezno

2011-01-26

Zwycięstwo na swoim koncie zapisali również kadeci MKK Gniezno. Drużyna prowadzona przez Łukasza Staszkiewicza pokonała na wyjeździe Gimnazjum Wielichowo 75 : 31. Gnieźnianie rozpoczęli mecz od prowadzenia 11:0, ale styl gry (zbyt wiele prostych strat piłki) pozostawiał wiele do życzenia. MKK kontrolowało jednak sytuację na boisku, schodząc na przerwę przy wyniku 29 : 10.

Niewiele zmieniło się po zmianie stron. Jednak ostatnie dwie minuty spotkania były popisowe w wykonaniu gnieźnian. Rzucili oni w tym czasie 17 punktów, trafiając 4 rzuty za trzy punkty. Ostatecznie po spotkaniu stojącym na średnim poziomie to zawodnicy z Pierwszej Stolicy mogli cieszyć się ze zwycięstwa.

Gimnazjum Wielichowo : MKK Gniezno 31 : 75 (4:13, 6:16, 10:16, 11:30)

Punkty dla MKK: Brenk 23 (1x3pkt), Nowiński 16, Zimróz 13 (3x3pkt), Zakęs 10 (2x3pkt), Szeszycki 8, Krystkowiak 3 (1x3pkt), Grajek 2, Robaszkiewicz 0