Wygrana młodych szczypiornistek MKS MOS Gim 3 Gniezno!

2011-01-27

W środę 26 stycznia młode piłkarki ręczne MKS MOS GIM 3 rozegrały zaległe spotkanie I rundy rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Młodziczek. Gnieźnianki zmierzyły się z ekipą MKS Arot – Astromal Leszno.

Przeciwniczki choć starsze o rok od gnieźnianek to okazały się być niezbyt wymagającym rywalem. Dziewczyny z MKS MOS GIM 3 tylko na początku tego spotkania miały problemy z leszczyniankami. Do 7 minuty na parkiecie był remis 2:2. Dopiero minutę później Tomaszewska Katarzyna celnym trafieniem dała gnieźniankom prowadzenie którego nie oddały już do końca I połowy. Pierwsza odsłona tego meczu zakończyła się prowadzeniem dziewcząt z Gniezna 14: 6.

Po przerwie na parkiecie nic się nie zmieniło. Nadal górowały gnieźnianki. Systematycznie powiększały przewagę którą wypracowały sobie już w I części meczu. Ostatecznie podopieczne Romana Solarka wygrały zdecydowanie i zasłużenie 32:12.

MKS MOS GIM 3 Gniezno zagrały w składzie: bramkarki – Łachajczak Katarzyna i Nowak Natalia; zawodniczki pola – Zygaj Katarzyna, Kozłowska Klaudia, Sowa Agnieszka, Tomaszewska Katarzyna, Stankiewicz Kamila, Sosińska Zuzanna, Dominiak Angelika, Dolata Monika, Budzyńska Anita, Zimna Ewa, Wojtkowiak Marta i Ławecka Wiktoria.