Wygrana z Rogoźnem

2011-05-22

Biało-niebiescy rozegrali kolejny mecz ligi młodzików D1 gr.1. 21 maja dzień, w którym miał być "koniec świata" zawodnicy Mieszka Gniezno pokazali zawodnikom z Rogoźna, że są lepsi. Młodzi Gnieźnianie wygrali na własnym stadionie 4:0 z Wełną Rogoźno.

Od początku meczu gnieźnianie dyktowali warunki gry. Dużo strzałów na bramkę gości jednak zawsze brakowało szczęścia. Dopiero pod koniec pierwszej połowy Aleks Gatkowski, wdał się w drybling z jednym z zawodników Wełny, minął go jak "pachołek" i bramkarz gości wyciągał piłkę z siatki po raz pierwszy w tym meczu. Piłkarze Mieszka schodzili do szatni w dobrym humorze, bo wygrywali 1:0. Po przerwie zawodnicy Gnieźnieńskiego Mieszka wyszli na boisko z nadzieją, że strzelą jeszcze bramki w tym meczu. Tak też się stało. Nie minęło dużo czasu a Alan Napierała #10 zdobył dwie bramki w tym meczu, co dało mu już 10 bramkę w lidze. Wynik 3:0 dla Mieszka Gniezno. W następnych minutach zawodnicy Mieszka kontrolowali sytuacje na boisku i utrzymywali duże posiadanie piłki w stylu FC Barcelony. Do zakończenia meczu zostało 10 minut. Daniel Brylewski otrzymał świetną piłkę i wyszedł sam na sam z bramkarzem. Chciał ominąć bramkarza, jednak golkiper gości "skosił" naszego zawodnika. Sędzia wskazał na rzut karny, a bramkarz gości otrzymał kare 5 minut. Do karnego podszedł Oskar Smiłowski, który okazał się pewnym egzekutorem. Wynik meczu zakończony pomyślnie dla piłkarzy Mieszka 4:0. Niestety w trakcie pierwszej połowy zawodnik z numerem 3 Aleks Gatkowski, który strzelił pierwszą bramkę w meczu doznał lekkiego urazu nogi i nie mógł dalej kontynuować gry. Miejmy nadzieje, że nasz zawodnik będzie mógł zagrać w wyjazdowym meczu z Poznańską Polonią.

W następnym meczu Gnieźnianie pojadą do Poznania aby zagrać mecz z tamtejszą Polonią. Pierwszy mecz"

Mieszko Gniezno - Polonia Poznań 5:0