Wyjazdowe wyniki piłkarskich drużyn z regionu

2009-10-25

W miniony weekend 24 i 25 października drużyny z naszego regionu rozegrały wyjazdowe mecze ligowe. Wełna Rogoźno podejmowała Wełniankę Kiszkowo, w ostatnich minutach pierwszej połowy zespół z Rogoźna zdobył tak zwaną bramkę do szatni i wygrywał 1:0. Całe spotkanie zakończyło się pewną wygraną Wełny Rogoźno aż 5:0. W Brzeźnie tamtejszy Maratończyk wygrał 3: 1 z Pelikanem Niechanowo. Takim samym rezultatem Las Puszczykowo wygrał 3: 1 z Czarnymi Czerniejewo. Natomiast Czarni Wróblewo po wyrównanym spotkaniu pokonali na Własnym boisku Zjednoczonych Trzemeszno 3:2.  Kłos Zaniemyśl zremisował z Lechitą Kłecko 2:2, bramki dla Lechity zdobyli Przybyliński w 42’ oraz Poltaszewski w 71’i choc Lechici prowadzili już 2:0,  to drużyna z Zaniemyśla uratowała jeden punkt w tym spotkaniu, strzelając bramkę na 2: 2 w drugiej minucie doliczonego czasu. Pobliski Huragan Pobiedziska gościł Vitcovię Witkowo, której uległ w stosunku 0:2.