Zainaugurowała po rocznej przerwie Gniezno Liga 2013 - Fotorelacja

2013-07-14

Jak już pisaliśmy we wcześniejszych materiałach w niedzielę 14 lipca o godzinie 11.30 na boisku Orlik mieszczącym się na terenie SP 12 w Gnieźnie, zainaugurowała Gniezno LIga 2013, którego organizatorem i założycielem w 2009 roku jest Filip Chrzanowski.

Rozgrywki przebiegają pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Gniezna Jacka Kowalskiego i to właśnie on jest fundatorem pucharów i medali dla najlepszej trójki. Fundatorami statuetek za indywidualne osiągnięcia są: Poseł na Sejm RP Tadeusz Tomaszewski i Wiceprzewodniczący Rady Miasta Gniezna Stanisław Dolaciński.

Drużyny rywalizowały w czterech grupach. Niestety na swój mecz nie dotarł zespół Constansu Gniezno, którego udział w turnieju jest zagrożony. Spotkania były bardzo emocjonujące. Szczególnie gorąco na boisku mieliśmy w ostatnich minutach spotkań, kiedy to zespoły przegrywające po 4:0 nagle doprowadzały do rezultatu 4:3.

Podajemy wyniki poszczególnych spotkań. Szczegółowe rezultaty zostaną udostępnione na stronie już jutro.