Żaki Gniewko Gniezno nadal niepokonane!!!

2012-11-06

W sobotę 3 listopada najmłodszy ligowy zespół Gniewka Gniezno, rocznik 2004, udał się na spotkanie, w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, do Swarzędza na mecz z tamtejszym Liderem. Już w poprzedniej kolejce gnieźnianie zapewnili sobie awans do Grupy Mistrzowskiej, w której na wiosnę będą rywalizować o Mistrzostwo Wielkopolski w swojej kategorii wiekowej.

Lider Swarzędz rozgrywa swoje mecze na naturalnym boisku, co gnieźnianom na co dzień trenującym na boisku Orlik, sprawiało nie małe problemy, zarówno podczas prowadzenia piłki, jak i konstruowania składnych akcji. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i zakończyła się remisem 2:2. Jednak już w drugiej połowie tylko gnieźnianie strzelali bramki, jeśli nie liczyć bramki samobójczej w wykonaniu swarzędzkiego bramkarza, i mecz zakończył się wynikiem 6:2. Dzięki tej wygranej Gnieźnianie umocnili się na pozycji lidera rozgrywek z kompletem punktów, nie doznając jeszcze żadnej porażki.

Barw Gniewka Gniezno bronili: Przybylak Patryk, Budasz Filip, Gręzicki Michał, Cypryański Mikołaj, Piotrowski Antoni, Świercz Cyprian, Łuczak Jakub(1), Wojciechowski Samuel, Góralski Marcel(2), Sawicki Mieszko(2), Grzywnowicz Łukasz, Grzeszczak Krystian i Świstowski Bartosz. Następne, a zarazem ostatnie spotkanie tej jesieni żaki Gniewka Gniezno rozegrają 10 listopada o godz 13.00 na orliku przy SP nr 12 w Gnieźnie, gdzie podejmować będą zespół Kadeta Tulce.