Zdecydowane wyjazdowe zwycięstwo KS Gniezno. Berland OSiR Komprachcice - KS Gniezno 0:5 (0:3)

2011-10-30

W niedzielę, 30 października, zespół KS Gniezno udał się do Komprachic, gdzie w  meczu  6 kolejki rozgrywek I ligi futsalu był podejmowany przez zespół Berlandu OSiR. Spotkanie, które rozegrane zostało w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Szkolnej 18, zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem piłkarzy KS Gniezno w stosunku 5:0.

Pierwszy gol w tym meczu dla podopiecznych Pawła Hoefta padł w 16 minucie gry. Autorem bramki zdobytej dla biało-czerwonych okazał się Dariusz Rychłowski. Minutę później KS Gniezno w Komprachicach prowadził już 2:0. Tym razem golkipera gospodarzy pokonał Mateusz Jedliński. Nie upłynęło kolejne  sześćdziesiąt sekund spotkania po wznowieniu gry po zdobytej drugiej bramki dla KS Gniezno a podopieczni Pawła Hoefta cieszyli się z strzelonego trzeciego gola. Na listę strzelców w zespole z grodu Lecha wpisał się Marcin Greser. Prowadzeniem 3:0 dla KS Gniezno zakończyła się pierwsza połowa niedzielnego spotkania.

Po zmianie stron w meczu padły jeszcze dwa gole, które zdobyli co nie powinno nikogo dziwić piłkarze KS Gniezno. Najpierw cztery minuty po wznowieniu gry czwartą bramkę dla biało-czerwonych zdobył Mariusz Sawicki. A na minutę przed końcem meczu zwycięstwo KS Gniezno pokonując po raz piąty w spotkaniu golkipera miejscowych przypieczętował popularny ,,Piszczała” czyli Sebastian Śniegowski. Tym samy KS Gniezno w Komprachicach pokonał miejscowy Berland OsiR w stosunku 5:0.

A już w najbliższą sobotę 5 listopada KS Gniezno czeka kolejna walka o punkty ligowe. Tym razem w hali GOSiR przy ulicy Paczkowskiego podopieczni Pawła Hoefta podejmować będą w spotkaniu derbowym na szczeblu wilekopolski zespół Kadet Poznań. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 19.00.