Zdecydowane zwycięstwo KS Gniezno rocznika 2003

2011-10-10

W piątkowe popołudnie 7 października chłopcy drużyny KS Gniezno z rocznika 2003/2004 podejmowali na własnym boisku zespół Przemysława Poznań. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem młodych piłkarzy z Gniezna w stosunku aż 8:0.

Już w pierwszej połowie zawodnicy KS-u Gniezno udowodnili że potrafią strzelać bramki. Klasycznym hattrick-em popisał się Cezary Łyszczarz, a przy wszystkich bramkach idealnie asystował kapitan drużyny Piotr Krupa. Sytuacji bramkowych było wiele, ale do przerwy wynik nie uległ zmianie i pierwsza połowa zakończyła się 3:0.

W drugiej połowie chłopcy wykazali się większą skutecznością i wolą walki, co spowodowało dominację na boisku...  Najpierw na 4:0 wynik podwyższył niezawodny w tym meczu Cezary Łyszczarz, a później dwie bramki dorzucił Bartek Stręk grający w środku pomocy i było już 6:0. Drużyna z Poznania również miała szanse na zdobycie bramek, wychodząc dwukrotnie "sam na sam " z Kamilem Koniecznym, górą jednak okazał się bramkarz KS-u Gniezno, broniąc w pięknym stylu. Najpiękniejsze bramki obejrzeliśmy w końcówce meczu. Autorem pierwszej był Marcel Góralski, który bezpośrednio z rzutu rożnego wkręcił "rogala" drużynie z Przemysława Poznań. Natomiast wynik na 8:0! ustalił grający na lewej obronie Patryk Polus, uderzając z pierwszej piłki zza pola karnego w samo okienko bramki...

Wynik i zwycięstwo cieszy tym bardziej, iż zespół wyszedł na mecz w "przemeblowanym" ustawieniu, a wszyscy chłopcy zagrali bardzo dobre zawody. "Trzecia" połowa meczu zakończyła się zwycięstwem 3:0 dla Przemysława Poznań.

Następne spotkanie KS Gniezno rozegra z dużym optymizmem na wyjeździe z Polonią Środa.(pj)

Drużynę reprezentowali:

Rocznik 2003: Kamil Konieczny, Piotr Krupa, Cezary Łyszczarz, Nikodem Szociński, Bartosz Stręk, Patryk Polus, Oliwier Eggebrecht, Kacper Franczak, Aleksander Góral, Wiktor Gromadzki, Adam Łuczak.

Rocznik 2004: Filip Budasz, Mikołaj Cypryański, Jakub Łuczak, Marcel Góralski, Mieszko Sawicki, Michał Gręzicki, Dominik Pawłowski, Stanisław Szymoniak.