Zdecydowane zwycięstwo MKK Gniezno nad Rawią Rawicz

2010-11-11

Z powodu wyjazdu trenera MKK Gniezno Krzysztofa Wilkosza  z kadrą Wielkopolski 1996/1997, mecz III Ligi został rozegrany w środę 10 listopada 2010 roku.

Zespół z Rawicza podjął walkę tylko w pierwszej połowie. MKK Gniezno po pierwszej kwarcie prowadziło 21:16. W drugiej części meczu zespół z Rawicza zdecydowanie zaatakował i w 3 minucie tej kwarty Rawia wyszła na 4 punktowe prowadzenie. Gnieźnianie jednak zdecydowaną i agresywną obroną szybko odrobili straty i od 8 minuty tylko MKK Gniezno dominowało na boisku. Ostatnie 2 minuty pierwszej połowy to wygrana MKK Gniezno 14:0 i prowadzenie po pierwszych dwóch kwartach 45:31. Druga połowa to bardzo agresywna gra obronna MKK Gniezno czego wynikiem było wygranie 3 kwarty 26:6. Dobrą zmianę w tej części dał Romieniecki Bartek, który zdobył 5 punktów. Po trzech kwartach MKK Gniezno prowadziło 71:37. W czwartej kwarcie mogli zagrać młodzi gracze, którzy zaprezentowali się bardzo dobrze i wygrali czwartą kwartę 21:13.

MKK Gniezno - RAWIA Rawicz 92:50 (21:16, 24:15, 26:6, 21:13)

Punkty MKK Gniezno: 26 Konowalski, 22 Dobrzycki, 14 Jasiński, 11 Szymkowiak, 8 Romieniecki, 4 Guilherme, 3 Staszkiewicz, 3 Golasiński, 1 Mularczyk, 0 Kujawski, 0 Malinger.

Punkty Rawia Rawicz: 14 Staśkowiak, 11 Matuszewski, 10 Styłą, 7 Chorzępa, 4 Skopiński, 3 Matuszewski Kajetan, 1 Matuszewski Krystian

Nastepny mecz MKK Gniezno rozegra 20 listopada 2010 roku o godzinie 18:00 w GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne, a mecz u siebie 27 listopada 2010 roku o godzinie 14:30 z MKS MOS Konin. Serdecznie zapraszamy.