Zimowe Wojewódzkie Mistrzostwa Gniezna o Puchar Prezydenta Jacka Kowalskiego chłopców do lat 12-tu

2012-02-27

26 lutego zakończył się turniej  Zimowe Wojewódzkie Mistrzostwa Gniezna o Puchar Prezydenta Jacka Kowalskiego chłopców do lat 12-tu, który odbył się na kortach Szkoły Tenisa Tomasza Puchalskiego mieszczące się przy ul .Roosevelta-Laubitza. W turnieju udział wzięli zawodnicy z Poznania, Leszna, Inowrocławia, Wrocławia, Pobiedzisk oraz Gniezna.

Zwyciężył w finale  zawodnik AZS Poznań Dawid Taczała z Filipem Cieślą z Ange Puszczykowo 6:0 6:0. Nasi zawodnicy po dobrych pojedynkach przegrali: w fazie ćwierćfinałowej: Albert Chudy i Kuba Jeliński , 2 rundzie odpadł Mikołaj Wesołowski.

W grze deblowej  zwyciężył zawodnik Gniezna Albert Chudy  w parze z Dawidem Taczałą  pokonali oni w finale Filipa Cieśle i Mateusza Wyszomirskiego 6:1 6:2

11 marca rozegrane zostaną Mistrzostwa dziewczynek do lat 14 –tu.