Zjednoczeni Trzemeszno gromią u siebie Leśnika Margonin

2013-09-22

W przeciwieństwie do piłkarzy Mieszka-Carbon Gniezno, w zakończonej ósmej kolejce wielkopolskiej IV lidze grupie północnej drużyna Zjednoczonych Trzemeszno urządzili u siebie prawdziwy festiwal strzelecki. Podopieczni Łukasza Kańczukowskiego, w sobotę 21 września wręcz rozgromili zespół Leśnika Margonin pokonując go aż 9:0.

O tak okazałym zwycięstwie w meczu, który przebiegał pod dyktando od początku do końca piłkarzy Zjednoczonych Trzemeszno zadecydowała pierwsza połowa meczu, po której to gospodarze prowadzili z swoim rywalem 5:0. Drużyna z Trzemeszna na prowadzenie 1:0 wyszła  w 5 minucie po bramce zdobytej przez Adama Koniecznego, ten sam zawodnik był autorem drugiego gola dla swojego zespołu w 30 minucie. W 34 minucie Zjednoczeni Trzemeszno prowadzili już 3:0 po bramce samobójczej autorstwa jednego z piłkarzy Leśnika Margonin. Do kończ pierwszej połowy meczu podopieczni Łukasza Kańczukowskiego swoim rywalom zaaplikowali kolejne dwa gole, kończąc tą cześć spotkania zdobytymi pięcioma bramkami przy żadnej straconej. Na listę strzelców oprócz już wymienionych  wcześniej wpisali się Krzysztof Chojnacki w 39 minucie oraz Adam Konieczny w 41 minucie. Była to trzecia bramka zdobyta w sobotnim meczu przez Adama Koniecznego lecz nie ostatni. Po zmianie stron drużyna Zjednoczonych Trzemeszno, kontynuowała swój festiwal strzelecki aplikując Leśnikowi Margonin kolejne cztery gole. Ostre strzelanie w tej części gry rozpoczął strzelec trzech goli z pierwszej części meczu Adam Konieczny, który zapisał, na swoim koncie następne dwie bramki pokonując bramkarza gości w 47 oraz 73 minucie. Dwa ostatnie celne trafienia do bramki swojego rywala na swoim koncie zapisali w drugiej połowie Krzysztof Chojnacki w 77 minucie oraz Grzegorz Meller w 82 minucie. I spotkanie zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem drużyny Zjednoczonych Trzemeszno w stosunku 9:0.

Kolejnym Przeciwnikiem Zjednoczonych Trzemeszno w meczu wyjazdowym w niedzielę 29 września o godzinie 16.00 będzie drużyna Świtu Piotrowo. Nim do tego meczu dojdzie, wcześniej czyli w środę 25 września zespół z Trzemeszna w ramach 4 rundy Pucharu Polski szczebla okręgu poznańskiego zmierzy się o godzinie 16.30 na wyjeździe z ekipą Maratończyka Brzeźno, występujący na co dzień w rozgrywkach poznańskiej klasy A grupy 1

Skład Zjednoczonych Trzemeszno: Szymon Płoszyński, Paweł Maciejewski, Krzysztof Chojnacki (77’ Damian Giza), Mikołaj Humański, Michał Kachniarz, Adam Konieczny, Grzegorz Meller, Łukasz Popielisk, Marcin Ślósarczyk (72’ Michał Fajfer), Patryk Sobócki, Michał Wiśniewski (82’ Mateusz Filipiak),  Tomasz Bauza, Łukasz Kańczukowski.