Zjednoczeni Trzemeszno pokonali spadkowicza z trzeciej ligi

2011-07-25

Przygotowujący się do rozgrywek w wielkopolskiej czwartej lidze grupie północnej sezonu 2011/2012 piłkarze Mieszka Gniezno, rozegrali kolejny swój mecz kontrolny. W sobotę 23 lipca biało-niebiescy pod wodzą swojego szkoleniowca Przemysława Urbaniaka zmierzyli się w Trzemesznie z miejscową ekipą Zjednoczonych. Zwycięsko z tej konfrontacji wyszli piłkarze z Trzemeszna wygrywając to spotkanie w stosunku 3:1.

Gospodarze prowadzenie objęli już w 15 minucie gry po bramce Krzysztofa Chojnickiego. W 27 minucie było już 2:0 dla miejscowych po kolejnym golu zdobytym ponownie przez Krzysztofa Chojnickiego. Gnieźnienie na dwie stracone gole odpowiedzieli jednym. Tuż przed końcem pierwszej połowy gola kontaktowego dla biało-niebieskich zdobył Arkadiusz Mokrzycki. Po zmianie stron w meczu padła jedna bramka. A było to dopiero w 85 minucie gry. Na dodatek bramka został zapisana na konto zespołu z Trzemeszna. Autorem zdobytego gola okazał się Hubert Nowak, który tym samym ustalił wynik końcowy tej potyczki piłkarskiej na 3:1 dla Zjednoczonych Trzemeszno

W najbliższą środę czyli 27 lipca sobotni rywal Mieszka Gniezno zmierzy się na wyjeździe z Sokołem Kleczew. Z kolei podopieczni Przemysław Urbaniaka udadzą się do Kłecka gdzie podejmowani będą przez miejscową Lechitą.