Zwycięstwo KS.Gniezno 2003

2011-09-03

Wspaniale zainaugurowali rozgrywki ligowe najmłodsi zawodnicy KS. Gniezno rocznik 2003 i młodsi w wyjazdowym spotkaniu w Poznaniu z tamtejszym "Przemysławem". Młodzi Gnieźnianie wygrali swoje pierwsze spotkanie ligowe wynikiem 3-2.

Mecz od pierwszego gwizdka sędziego był bardzo zacięty i wyrównany, jednak to gnieźnianie po pięknej kontrze zdobyli pierwszego gola a strzelcem był Nikodem Szociński. Gospodarze jednak jeszcze w pierwszej połowie doprowadzili do wyrównania i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-1. Po przerwie gnieźnianie ciągle bardzo groźnie atakowali, jednak bardzo nierówne boisko mocno utrudniało dokładne wyprowadzanie akcji a gospodarze skutecznie się bronili i bardzo groźnie kontratakowali co przyniosło skutek w postaci gola na 2-1. Trener KS. Gniezno dokonał kilu zmian w ustawieniu i na efekty nie trzeba było długo czekać. Wyrównującego gola strzelił Piotr Krupa a kilka minut później ponownie ten sam zawodnik ustalił wynik na 3-2 strzelając swojego drugiego gola dając zwycięstwo debiutującym zawodnikom KS.Gniezno.

W pierwszym swoim meczu w rozgrywkach ligowych Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej zespół KS. Gniezno reprezentowali: Konieczny Kamil, Eggebrecht Oliwier, Franczak Kacper, Gromadzki Wiktor, Krupa Piotr, Łuczak Adam, Łuczak Jakub, Polus Patryk, Stręk Bartek, Szociński Nikodem, Budasz Filip, Cypryański Mikołaj, Grzywnowicz Łukasz, Sawicki Mieszko, Góralski Marcel, Wojciechowski Samuel, Srocki Bartosz.