Zwycięstwo na koniec rundy jesiennej juniorów młodszych Mieszka Gniezno

2012-11-14

Pewnym zwycięstwem wyjazdowym 2:0 nad Zjednoczonymi Trzemeszno zakończyli juniorzy młodzi Mieszka Gniezno rundę jesienną sezonu 2012/2013. Pierwsza połowa spotkania, do którego doszło w sobotę 10 listopada w Trzemesznie  zakończyła się bezbramkowym remisem mimo kilku dogodnych sytuacji, które zmarnowali młodzi piłkarze z Gniezna.  Swoje okazje w pokonaniu bramkarza gospodarzy nie wykorzystali między innymi  Pawłowski, Jabłoński i Góralski. Po zmianach w przerwie i roszadach na paru pozycjach, gra w drugiej połowie była już znacznie lepsza w wykonaniu drużyny juniorów młodszych Mieszka Gniezno i po asystach Góralskiego i Pawłowskiego znakomitą skutecznością popisał się kapitan biało-niebieskich P. Waluszyński, który zdobył 2 bramki w 65 i 80 minucie. Zwycięstwo to dało naszej drużynie ostatecznie II miejsce w tabeli za Unią Swarzędz, która awansowała do grupy mistrzowskiej.

Skład Mieszka: Kowalski W., Wakatinakis, Miemietz, Jabłoński, Maślij, Waluszyński, Świstowski, Góralski, Pankowski, Pawłowski, Warsiński, Jankowski, Moch, Deniz,Trzaskawka, Kolanko.