Zwycięstwo trampkarzy Mieszka

2010-05-31

Trampkarze starsi Mieszka Gniezno kontynuują dobrą passę. W 11 kolejce spotkań o Mistrzostwo Wielkopolski biało-niebiescy pokonali w Gnieźnie Jarotę Jarocin 1-0.

Goście z Jarocina, którzy imponowali warunkami fizycznymi, okazali się bardzo wymagającym przeciwnikiem. W pierwszej połowie mecz był bardzo wyrównany i żadnemu zespołowi nie udało się poważniej zagrozić bramce przeciwnika.

Początek drugiej połowy należał do gnieźnian. Z czasem mecz się wyrównał a w końcowych minutach meczu zaczęła się zarysowywać przewaga gości. Bramkę zdobyli jednak mieszkowcy. Na 10 minut przed końcem spotkania udaną kontrę gospodarzy skutecznie na bramkę zamienił Dawid Łucki. Goście próbowali odrobić straty ale szczęście tym razem sprzyjało biało-niebieskim.

Zwycięstwo z Jarotą nie przyszło łatwo. Widoczne było zmęczenie u trampkarzy Mieszka, dla których był to trzeci mecz w ciągu sześciu dni.

Następny mecz trampkarze Mieszka zagrają w niedzielę 6 czerwca z Wartą Poznań. Mecz ten odbędzie się w Poznaniu o godzinie 13.00.

Podopieczni Pawła Bartkowiaka  wystąpili w składzie: Gapiński;- Dominiczak, Banasik, Nowicki, Polus;- Zacholski, Garstka, Rogacz,  Brylewski, Frydrychowski;- Januchowski
Grali także: Krawczuk, Łucki D., Sass, Goździk.