ACF Rudki prowadzi po dwóch kolejkach

2019-07-24

W niedzielę, 14 lipca w Niewolnie, gmina Trzemeszno, został rozegrany drugi tegoroczny Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej Sołectw gm. Trzemeszno.

Rozgrywki składają się z 3 turniejów. Pierwszy został rozegrany w Płaczkowie 7 lipca. Trzeci turniej zaplanowany jest 4 sierpnia w Ochodzy, gdzie zostanie podsumowana tabela generalna.

W turnieju rywalizuje 7 drużyn: ACF Rudki, WKS Wydartowo, Bieślin - Zieleń, Miaty - Brzozówiec, Płaczkowo - Szydłowo, Dachy Pawlak Gołąbki i Niewolno. Rozgrywki przeprowadzane są systemem „każdy z każdym”. Mecze w Niewolnie były bardzo wyrównane i często kończyły się wynikiem remisowym. Tym razem największą ilość punktów zdobyła drużyna z Rudek (12), II miejsce wywalczył WKS Wydartowo (11) i III miejsce Płaczkowo (9). Po dwóch kolejkach z 37 punktami prowadzi zespół ACF Rudki. Za nim plasują się – Niewolno i WKS Wydartowo (po 28), Płaczkowo – Szydłowo (21), Bieślin - Zieleń (16), Miaty – Brzozówiec (10), Dachy Pawlak Gołąbki (2)

Organizatorem turnieju jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzemesznie przy dużym zaangażowaniu sołectw – gospodarzy poszczególnych rozgrywek. W turnieju bierze udział 76 zawodników.(kar)


 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,acf-rudki-prowadzi-po-dwoch-kolejkach.html