Adam Kinowski na Międzynarodowym Turnieju Tenisowym Wrocław Cup!

2014-08-20

Nie udały się Adamowi Kinowskiemu występy na Mistrzostwach Polski tenisa ziemnego na wózkach, które rozgrywane były w Płocku w dniach 5-8 sierpnia.

Podczas Mistrzostw Polski Kinowski odpadł już w ćwierćfinale z Mistrzem Polski, najlepszym obecnie tenisistą z Polski – Tadeuszem Kruszelnickim.

Natomiast Wrocław CUP, był rozgrywany w dniach 12-16 sierpnia w Centrum Tenisowym REDECO. W swojej kategorii, w grze deblowej razem z Lechem Jabłońskim z Poznania, w finale pokonali parę Czesko - Polską 7-6,6, natomiast w singlu Adam Kinowski zwyciężył w swojej kategorii. W półfinale grał z zawodnikiem, który wygrał z Kinowskim w Płocku, lecz tym razem dobrana taktyka (trenerki Karoliny Kozickiej) sprawiła że wygrał ten mecz 6-2,6-0. W finale po zaciętym pojedynku pokonał młodego zawodnika z Wrocławia 6-3,7-5, który wcześniej wyeliminował rozstawionego z numerem 1, Czecha Michała Kubata.