Agata Zachwieja najlepsza na pucharze Polski w Olsztynie

2019-05-23

18 maja Puchar Europy a 19 maja Puchar Polski.W Pucharze Polski świetnie rozpoczęła swoje starty zawodniczka Gnieźnieńskiego Diamentu Agata Zachwieja zajmując 1 miejsce wśród juniorek i 4 w kategorii open.

Pozostali zawodnicy godnie reprezentowali Gnieźnieński klub  w nowych strojach.

Elemental Tri Series Olsztyn to impreza dla amatorów i wyczynowców, a jednocześnie są to zawody włączone do cyklu Pucharu Polski. Zawody w Olsztynie zainaugurowały cykl Elemental Tri Series w roku 2019, a dla wielu zawodników był to pierwszy start w sezonie. W roku 2019 dzień przed zawodami, czyli 18 maja 2019 r., w Olsztynie odbył się prestiżowy Puchar Europy w Triathlonie na dystansie sprinterskim. Dla nas udział w zawodach i dwudniowy pobyt  w Olsztynie był doskonałą okazją do kibicowania najlepszym europejskim triathlonistom!

Pływanie odbyło się na Jeziorze Ukiel, strefa zmian została zlokalizowana na parkingu tuż przy ulicy Jeziornej. Trasa kolarska wiodła głównymi arteriami miasta, natomiast bieg wytyczono w urozmaiconym terenie na ścieżkach i alejkach miasta Olsztyn.

Nasi zawodnicy startowali w niedzielę na dystansie supersprinterskim (pływanie-400m, jazda rowerem-10km, bieg-2,5km) wraz ze 147 innymi zawodnikami.

Wyniki naszych zawodników:

GTT Diament + foto

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,agata-zachwieja-najlepsza-na-pucharze-polski-w-olsztynie.html