Akademia MKS Mieszko Gniezno zakończyła sezon

2018-06-22

Wraz z końcem roku szkolnego adepci piłkarskiego rzemiosła Akademii MKS Mieszka Gniezno podsumowali bardzo udany sezon 2017/2018.

Podczas rodzinnego piłkarskiego pikniku , który odbył się w piątek 22 czerwca  na ternie boiska ze sztuczną nawierzchnią trawiastą przy ulicy Strumykowej z udziałem Prezydenta Miasta Gniezna Tomasza Budasza, Prezesa MKS Mieszko Gniezno – Macieja Ciesielskiego oraz licznych zaproszonych gości podsumowano i oficjalnie zakończono sezon rozgrywek grup młodzieżowych Akademii MKS Mieszko Gniezno.

 
Była to jedna z niewielu okazji by trenerzy i rodzice bez których Akademia nie mogłaby istnieć mogli usiąść i omówić w tak szerokim gronie wspólne działania zarówno te podsumowujące jak i te wybiegające w przyszłość.
 
Akademia MKS Mieszko Gniezno  to ogromna grupa młodzieży i dzieci których największą "zajawką" jest piłka nożna. W piątkowe popołudnie podczas podsumowania było doskonale widać jak ważnym elementem rozwijania młodego piłkarza jest integracja z rówieśnikami. W trakcie rozgrywek zorganizowanych przez trenerów akademii podczas zorganizowanego piłkarskiego pikniku nie wynik był najważniejszy lecz współpraca najstarszych roczników z najmłodszymi.
 
Pasja, integracja, wspólne działanie to hasła, które przyświecały piątkowemu  spotkaniu, w którym udział wzięły wszystkie grupy młodzieżowe zrzeszone w Akademii MKS Mieszko Gniezno, a której koordynatorem podczas zmagań ligowych był Dyrektor tejże akademii Wojciech Gąsiorowski.  
 
Z dniem jutrzejszym nic się nie zmieni! Młodzież  Akademii MKS Mieszka Gniezno, przyjdzie na trening po to by ambitnie przepracować lato co przełoży się na wyniki w walce o ligowe punkty w nowym sezonie 2018/2019.
 
Akademia MKS Mieszka Gniezno/ foto Roman Strugalski - Szersza relacja z pikniku piłkarskiego Akademii MKS Mieszka Gniezno - TUTAJ 
 
 
 
 
treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,akademia-mks-mieszko-gniezno-zakonczyla-sezon.html