Akademiczki z Kalisza lepsze od gnieźnieńskich rezerw

2022-02-19

Pomimo dobrej postawy w pierwszej połowie, zawodniczki Kapi Meble MKS-u PR II Gniezno zdecydowanie przegrały z liderem II ligi, AZS-em Kalisz.

Drużyna z Kalisza to obecnie lider drugoligowych zmagań i wiadomo było, że nie będzie to łatwy mecz dla zawodniczek Kapi Meble MKS-u PR II Gniezno.

Niemniej, do przerwy gnieźnianki trzymały się dzielnie przegrywając po pierwszych trzydziestu minutach jedynie 12:13. Później jednak kaliszanki wzięły się ostro do pracy, wygrywając ostatecznie 30:20.

Najwięcej bramek dla AZS-u zdobyła w tym meczu Agnieszka Jałoszewska-9, a dla gnieźnianek, Maria Tanaś oraz Zofia Bartkowiak-po 4.