Anita Chudy wygrała w Poznaniu

2014-04-28

W sobotę i niedzielę w Poznaniu odbywały się indywidualnie i Druzynowe Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików i Kadetów. Bardzo dobrze zaprezentowała się zawodniczka Stelli Niechan Gniezno Anita Chudy zdobywając tytuł mistrzowski w kategorii kadetek.

W grach finałowych pokonała Joannę Maślak z GLKS Orlęta Czacz 3:0, Martę Zielińską z Ostroroga 3:0 i Martę Zając z Konina 3:0. Dawid Balcerzak zajał czwarte miejsce wśród chłopców. W turnieju drużynowym dziewcząt wygrała ekipa TTS Trzemeszno: Zuzanna Jatczak i Daria Skulska  pokonując w finale UKS Słowian Mrowino. Drużyna chłopców Stelli Niechan: Dawid Balcerzak, Kamil Kwapich, Dominik Lewandowski po zwycięstwie w półfinale z Łobzonką Wyrzysk w finale uległa 2:3 UKS Smecz Konin. Anita Chudy, Dawid Balcerzak indywidualnie oraz drużyna TTS Trzemeszno awansowały do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która rozegrana zostanie w dniach 19-22 czerwca w Brzegu Dolnym.

W turnieju młodzików indywidualnie Maksymilian Janowski zajął piąte miejsce a Sebastian Mudrak siódme. drużynowo nasz zespół po dobrej grze pokonał w półfinale drużynę LKTS Luboń 3:0, jednak w finale uległ zdecydowanym faworytom Polonii Śmigiel 0:3.