Awans młodych futsalistów do finałów MP

2023-01-11

W niedzielę, 8 stycznia, w hali GOSiR przy ul. Sportowej 5 rozegrany został turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski U-15 w futsalu.

W zmaganiach wzięło udział 5 drużyn, które walczyły o 2 miejsca w turnieju finałowym grając systemem "każdy z każdym". Zespół Klubu Sportowego Gniezno (złożony również z zawodników Mieszka) zremisował z Amberem Kalisz 1:1, pokonał Tarnovię Tarnowo Podgórne 5:2, przegrał z Polonią Leszno 2:3 i wygrał

z Łódzką Akademią Futbolu 3:0. Dało to podopiecznym trenera Adama Heliasza 2. miejsce i awans do turnieju finałowego mistrzostw Polski w Ustce.